# Tattoos

21. prosince 2014 v 18:11 | Tailla

 • 1. Just Breathe

  Miley Cyrus Just Breathe Tattoo
 • Just Breathe (jen dýchej)
  Umístění: levá strana hrudníku pod ňadrem
  První spatření tetování: prosinec 2009
  Význam tetování: Tetování je poctou pro její zesnulou kamarádku Vanessu, která zemřela na onemocnění plic v roce 2007. Také její dva dědečkové zemřeli na rakovinu plic. Miley o tomto tetování řekla: "Připomíná mi to, abychom věci nebrali jako samozřejmost. Myslím dýchání - to bylo něco, co nikdo z nich nemohl dělat, tuto nejzákladnější věc. Toto tetování jsem si nechala vytetovat u srdce, protože to je to místo, kde zůstanou navždy."
  • 2. Love

  Miley Cyrus LOVE ear tattoo
Love (láska)
Umístění: malíček pravé ruky
První spatření tetování: září 2010
Význam tetování: Skoro všichni členové rodiny Cyrus mají toto tetování někde na své ruce. Proto není divu, že se i Miley rozhodla si toto tetování nechat vytetovat. Její maminka Tish toto tetování má na malíčku levé ruky (foto), sestra Brandi má toto tetování na pravé ruce nad palcem (foto), bratr Trace má toto tetování celé černé na jeho palci levé ruky (foto) no a otec Miley Billy má toto tetováí také, a to na stejném místě jako Mileyina sestra Brandi (foto není k dispozici). Jako první ale toto tetování měl Billy, který si ho nechal vytetovat v roce 2008, když s Miley seděli v kostele, tak mu Miley nakreslila malé srdíčko na ruce mezi palcem a ukazováčkem. Rozhodl se ale, že tam to srdíčko chce mít už navždy a tak se rozhodl si jej nechat vytetovat.

 • 3. Heart

  Miley Cyrus finger heart tattoo
Heart (srdce)
Umístění: malíček pravé ruky
První spatření tetování: září 2010
Význam tetování: Skoro všichni členové rodiny Cyrus mají toto tetování někde na své ruce. Proto není divu, že se i Miley rozhodla si toto tetování nechat vytetovat. Její maminka Tish toto tetování má na malíčku levé ruky (foto), sestra Brandi má toto tetování na pravé ruce nad palcem (foto), bratr Trace má toto tetování celé černé na jeho palci levé ruky (foto) no její otec Billy má toto tetování také, a to na stejném místě jako Mileyina sestra Brandi (foto není k dispozici). Jako první ale toto tetování měl Billy, který si ho nechal vytetovat v roce 2008, když s Miley seděli v kostele, tak mu Miley nakreslila malé srdíčko na ruce mezi palcem a ukazováčkem. Rozhodl se ale, že tam to srdíčko chce mít už navždy a tak se rozhodl si jej nechat vytetovat.

 • 4. Cross

  Miley Cyrus finger cross tattoo
 • Cross (kříž)
  Umístění: zboku jejího prostředníčku na pravé ruce
  První spatření tetování: prosinec 2010
  Význam tetování: Miley je křesťanka a velmi často se i zmínila o její víře v Boha. + zboku jejího prostředníčku byla zahlédnuta malá čára, která se později proměnila ve znamení míru. Toto tetování nebylo nikdy vysvětleno a je tedy stále záhadou.

 • 5. Dreamcatcher

  Miley Cyrus dreamcatcher tattoo
Dreamcatcher (lapač snů)
Umístění: bok jejího těla, pravá strana
První spatření tetování: únor 2011
Význam tetování: Lapače snů jsou v Americe velim oblíbené, bývají zavěšené u postele na ochranu člověka ve spánku. Jejich význam spočívá v tom, že by měli zachytit zlé sny. Rodina Cyrus je také součástí komunity Native, která je inspirována indiánskými metaforami. Mileyin bratr Trace má dreamcatcher na krku stejně jako portréty Geronimiho na jeho rukách a zádech. Mileyin otec Billy má Geronimiho zase na pažích. Miley o tomto tetování řekla: "Je to obraz lapače snů, který visí nad mou postelí se čtyřmi pírkami, které představují mé bratry a sestry. Lapač snů je chrání."

 • 6. Peace Sign

  Miley Cyrus peace sign tattoo
Peace (mír)
Umístění: strana jejího prostředníčku na pravé ruce
První spatření tetování: duben 2011
Význam tetování: O tomto tetování se Miley nikdy nezmínila. Je ale jisté, že má pro ni určitě nějaký význam, protože už jednou kdysi řekla, že by si nikdy nenechla vytetovat bezvýznamné tetování.

 • 7. Anchor

  Miley Cyrus anchor tattoo
Anchor (kotva)
Umístění: zápěstí na pravé ruce
První spatření tetování: květen 2011
Význam tetování: Bylo řečeno, že toto tetování představuje pocit bezpečí pro Miley. Miley si chtěla vytetovat něco, co odkazuje k bezpečnému přístavu, něco, co by ji připomnělo, že má vždy bezpečné místo, kam se může kdykoli vrátit.

 • 8. Karma

  Miley Cyrus karma tattoo
Karma
Umístění: ukazováček na její pravé ruce
První spatření tetování: červenec 2011
Význam tetování: Slovo karma znamená, že dobří lidé, kteří dělají dobré věci a skutky, po smrti s nimi bude zacházeno dobře a zlí lidé budou zase potrestáni. Pojem pochází ze starověké Indie a je součástí několika náboženství včetne hinduismu a buddhismu. Říká se, že když s lidmi po dobu svého života vycházíš dobře, že se ti to po smrti oplatí.

 • 9. =

  Miley Cyrus equal sign tattoo
= (rovná se)
Umístění: pravá strana psteníčku její pravé ruky
První spatření tetování: červenec 2011
Význam tetování: Ještě ani nezaschl inkoust a Miley se už se svým novým tetováním pochlubila na twitteru a napsala "Všechna láska je stejná". Tím dala najevo prohlášení ve prospěch legalizace homosexuálních manželství. Tetování hned spustilo kritiku odpůrců homosexuálního manželství, Miley si ale stála za svým názorem. Miley o tomto tetování řekla: "Když jsem sdílela na twitteru obrázek mého nového tetování, spousta lidí se mi posmívalo a říkalo 'Co se vám to stalo? Bývala jste křesťanská holka!'. Já jsem na to jen řekla: 'Kdyby jsi byl pravý křesťan, tak byste věděli, že křesťanství je o lásce.'"

 • 10. Sugar Skull

  Miley Cyrus skull ankle tattoo
Sugar skull (cukrová lebka)
Umístění: levá strana kotníku na pravé noze
První spatření tetování: srpen 2011
Význam tetování: Miley společně s Liamem Hemsworthem nechali vytetovat toto tetování. Jedná se o cukrovou lebku, symbol spojený s mexickou dovolenou Day of the Dead.

 • 11. Om Symbol

  Miley Cyrus Om tattoo
Om symbol (jen dýchej)
Umístění: zápěstí levé ruky
První spatření tetování: srpen 2011
Význam tetování: Om je posvátný symbol v hinduismu. Toto je tedy již druhé Mileyino tetování odkazující na indické náboženství a kulturu. Om je zvuk nebo vibrace, která znázorňuje božskou energii.

 • 12. Love Never Dies

  Miley Cyrus Love Never Dies tattoo
love never dies (láska nikdy neumírá)
Umístění: vnitřní strana levé ruky na bicepsu
První spatření tetování: únor 2012

 • 13. Evil Eye

  Miley Cyrus evil eye tattoo
Evil eye (zlé oko)
Umístění: ukazováček pravé ruky
První spatření tetování: březen 2012
Význam tetování: Tento symbol pochází z kultury a má odvrátit "zlé oko". Pokud je tedy toto skutečný důvod tohoto tetování, tak to vypadá, že má Miley rostoucí zájem o cizí kultury a zvyky. Uhrančivé oko je nejvíce rozšířené na Blízkém východě, zatímco Mileyino tetování symbolu om a karma představují pojmy a symboly z hinduismu a jiných indických náboženství.

 • 14. Roman Numeral

  Miley Cyrus roman numeral tattoo
 • Římská číslice VIIXCI
  Umístění: vnitřní strana levého loktu
  První spatření tetování: květen 2012
  Význam tetování: Toto tetování zůstává nadále tak trochu záhadou. Miley o tomto tetování nikdy nemluvila, a tudíž se můžeme pouze domnívat, co tak může toto tetování znamenat. Tyto římské číslice představují čísla 5, 1, 1, 10, 100 a 1. Není jisté, zda tyto čísla představují datum či co. Můžeme se tedy jenom domnívat.

 • 15. Theodore Roosevelt Quote

  Miley Cyrus Theodore Roosevelt quote tattoo
theodore roosevelt quote (citát theodora roosevelta)
Umístění: vnitřní strana levého předloktí
První spatření tetování:červenec 2012
Význam tetování: Jedná se o citát bývalého prezidenta USA Theodora Roosevelta. Podle všeho toto tetování má Miley připomínat to, aby nežila ve strachu z neúspěchu či kritiky. Liam Hemsworth má podobné tetování na paži.


 • 16. BAD

  Miley Cyrus bad finger tattoo
Bad (špatný/zlý)
Umístění: prostředníček pravé ruky
První spatření tetování: červenec 2012
Význam tetování: Podle všeho je toto tetování něco jako pocta Michaelovi Jacksonovi a jeho albu Bad, jehož název je v též červené barvě. Miley samu sebe již dříve popisovala jako velikého fanouška Jacksona a říká, že ji nejvíce inspiroval. V roce 2009 poté, co zemřel Jackson na svůj twitter Miley napsala: Michael Jackson byl mou inspirací. Láska a požehnání.

 • 17. Crossed Arrows

  Miley Cyrus crossed arrow tattoo
Crossed arrows (zkřížené šipky)
Umístění: zadní strana jejího pravého lokte
První spatření tetování: leden 2013
Význam tetování: Zkřížené šipky jsou symbolem přátelství. Jak se později ukázalo, stejné tetování má i její kamarád.

 • 18. Da Vinci Heart Drawing

  Miley Cyrus anatomical heart tattoo
Da Vinci heart drawing (srdce da vinciho)
Umístění: pod tetováním římských číslic na jejím levém předloktí
První spatření tetování: březen 2013
Význam tetování: Tetování je anatomická kresba lidského srdce ze dvou úhlů. Spekuluje se, že dvě srdce symbolizují právě ji a jejího bývalýho přítele Liama Hemswortha.

 • 19. Curved Tooth Bone

  Miley Cyrus' tooth tattoo
Curved tooth bone (Zahnutý zub)
Umístění: vnitřní strana levé ruky
První spatření tetování: srpen 2013
Význam tetování: Význam tohoto tetování je zatím neznámí.

 • 20. "Rolling $tone" Foot Tattoo

  Miley Cyrus'
"Rolling $tone" (rokenrolová skupina)
Umístění: chodidla
První spatření tetování: srpen 2013
Význam tetování: Miley si nechala udělat tetování zrovna tehdy, když dělala rozhovor pro stejnojmenný časopis a ten otiskl velký článek právě o ní a jedná se vlastně o takový menší příběh a první, který byl v časopisu otisknut. Zatím se pořád neví, jestli to je opravdové tetování, jelikož některé zdroje uvádí, že to je jen dočastné tetování.

 • 21. Grandmother Portrait

  Miley Cyrus' portrait tattoo of her Grandmother on her right arm
Grandmother portrait (portrét babičky)
Umístění: vnitřní strana pravého předloktí
První spatření tetování: listopad 2013
Význam tetování: Na svůj Twitter napsala: "Protože jsem její oblíbenou a ona je mou 💋" a přiložila k tomu fotku jejího tetování. Původně se spekulovalo o tom, že by to měl být portrét Mileyiny maminky Tish.

 • 22. Crying Cat

  Miley Cyrus cat lip tattoo
Emojo crying cat (Smajlík smutné kočičky)
Umístění: vnitřní strana dolního rtu
První spatření tetování: březen 2013
Význam tetování: Význam tohoto tetování je zatím neznámí.

 • 23. Tongue

  Miley Cyrus tongue tattoo
Emoji tongue (Smajlíkový jazyk)
Umístění: pravá ruka na prostředníčku
První spatření tetování: březen 2013
Význam tetování: Význam tohoto tetování je zatím neznámí.

 • 23. Floyd Memorial

  Miley Cyrus dog tattoo
Floyd memorial (Památka na floyda: "Málá pomoc mých přátel")
Umístění: levý bok
První spatření tetování: červenec 2014
Význam tetování: Miley si nechala vytetovat společně se svými přáteli Wayne Coyne a Katy Weaver památník zesnulého Floyda v kolečku, který říká: "Málá pomoc mých přátel" (název písně od The Beatles).

 • 24. Triangle Tattoo

  Miley Triangle Tattoo
Triangle (Trojúhleník)
Umístění: prostředníček pravé ruky
První spatření tetování: červenec 2014
Význam tetování: Význam tohoto tetování je zatím neznámí.

 • 25. Moon Tattoo

  Miley Cyrus moon tattoo
Moon (Měsíc)
Umístění: levý loket
První spatření tetování: srpen 2014
Význam tetování: Význam tohoto tetování je zatím neznámí.

 • 26. Love Yer Brain Tattoo

  Miley Cyrus love yer brain tattoo
Love yer brain (Název písně od skupiny The Flaming Lips)
Umístění: pravá paže
První spatření tetování: srpen 2014
Význam tetování: Význam tohoto tetování je zatím neznámí.

 • 27. Wukong Tattoo

  Miley Cyrus wukong tattoo
Wükong (Nickname younger brother Braison Cyrus)
Umístění: levé zápěstí
První spatření tetování: říjen 2014
Význam tetování: Význam tohoto tetování je zatím neznámí.

 • 28. Alien Tattoo

  miley-cyrus-alien-tattoo
Alien (Mimozemšťan)
Umístění: pravá ruka na prsteníčku
První spatření tetování: říjen 2014
Význam tetování: Význam tohoto tetování je zatím neznámí.
- Jak můžete vidět, Miley si nechala přidat barvu na tetování. Na malíčku si do srdíčka naplnila galaxy barvy, z trojúhelníku udělala meloun a na ukazováčku si nechala vyplnit barvu oka.

 • 29. Watermelon Tattoo

  Miley Cyrus watermelon tattoo
Watermelon (Meloun)
Umístění: prostředníček pravé ruky
První spatření tetování: říjen 2014
Význam tetování: Miley měla na prostředníčku pravé ruky trojúhelník, který pak předělala na meloun. Význam tohoto tetování je zatím neznámí.

 • 31. Cat Tattoo

  Miley Cyrus cat tattoo

  • Cat (Kočka)
   Umístění: levý loket
   První spatření tetování: říjen 2014
   Význam tetování: Význam tohoto tetování je zatím neznámí.
 • 32. Yoshimi Tattoo

  Miley Cyrus Flaming Lips tattoo
Yoshimi (The Flaming Lips album 2002)
Umístění: vnitřní strana levého předloktí
První spatření tetování: říjen 2014
Význam tetování: Jedná se o cover alba Yoshimi Battles the Pink Robots z roku 2002 skupiny The Flaming Lips.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama